Potřebuji webové stránky?

Ano! Víte, kolik skvělých služeb a podniků zákazníci nikdy neobjeví jen proto, že o nich neví? Potencionální zákazník nebo klient k vyhledávání nejčastěji použije Google nebo Seznam či jiné oblíbené nástroje. A proč jsou webové stránky tak důležité? Pokud vás uživatel vyhledá na jednom z výše zmíněných vyhledávačích, jeho dalším krokem je v 85 % případů návštěva vašich webových stránek. Díky nim získá komplexní informace o vaší nabídce, či o tom, co nabízíte nebo jak to u vás vypadá. Jde o první šanci, jak vašeho potenciálního zákazníka oslovit a zaujmout. Pokud webové stránky nemáte, tuto šanci automaticky ztrácíte a vaše konkurence získává náskok.

Jaký by měl být váš nový web?

Webové stránky  by na uživatele měly působit přesně tak, jak chcete, aby na ně působily vaše služby. Vytvoříme pro vás web, který k vám bude perfektně sedět a vaše potenciální zákazníky zaujme.

Přehledný

Nic nedokáže návštěvníky odradit zaručeněji než nepřehledný chaotický web. Všechny důležité informace by měl najít na hlavní stránce bez zbytečných kliků navíc. Svým zákazníkům přece chcete návštěvu webu co nejvíce urychlit a zjednodušit, ne zkomplikovat.

Responzivní

Po mobilním telefonu sahá přes 50 % uživatelů internetu. Zastaralé webové stránky na mobilních zařízeních bohužel nefungují tak, jak by měly. Pro uživatele je jejich procházení nepohodlné a zdlouhavé. Váš podnik může přinášet skvělé produkty nebo služby, ale pokud budete mít nevyhovující webové stránky, celý dojem tím velmi rychle pokazíte.

Upravitelný

Všechny webové stránky, které vytváříme, mají kompletní administrační systém, díky kterému můžete své stránky snadno a pohodlně editovat. Díky tomu ušetříte spoustu nákladů na následnou správu webu a budete mnohem flexibilnější a samostatnější. My se postaráme o technické úpravy a hladký provoz stránek.

3 DŮVODY, proč do toho s námi jít?

• Máme bohaté zkušenosti z praxe a snažíme se neustále zlepšovat.
• Svou práci děláme tak, abyste s ní byli maximálně spokojeni a viděli skvělé výsledky.
• Chceme si s vámi rozumět. Vše vám vysvětlíme a každý krok s vámi budeme konzultovat.
Kontaktujte nás

Jak to celé probíhá?

1.

Schůzka

Moc rádi se s vámi potkáme a zjistíme, jaká je vaše představa. Díky tomu budeme moct stanovit, kolik času budeme na celý projekt potřebovat a předložíme vám i předpokládanou cenovou kalkulaci.

2.

Schválení

Na základě vašeho schválení připravíme rámcovou smlouvu, která bude výhodná pro obě zúčastněné strany. Po podpisu smlouvy se ihned pustíme do práce.

3.

Návrh grafiky

Pokud vy nebo vaše firma nemá logo nebo byste chtěli nové, rádi vám s tím pomůžeme. Předložíme vám tři návrhy a společně s vámi jeden z nich vyladíme do podoby, která vám bude maximálně vyhovovat.

4.

Zakoupení hostingu

Koupíme pro vás doménu (www.vasefirma.cz) a zajistíme i webový hosting (prostor na internetu, kde budou vaše stránky uloženy).

5.

Výroba

Jakmile schválíte náš grafický návrh, texty a rozložení webu, začneme pilně pracovat na jeho realizaci tak, aby vám mohl oslovovat vaše potenciální hosty co nejdříve.

6.

Školení a poslední úpravy

Vysvětlíme vám jak jednoduše spravovat administrační systém webu a provedeme poslední úpravy, které jsme s vámi konzultovali po celou dobu přípravy webu.

7.

Spuštění

A jsme ve finále! K určitému datu spustíme váš nový web a postaráme se o to, aby byl vidět ve vyhledávačích Google a Seznam.

Kontakty

Ozvěte se nám! Rádi se podíváme, čím se zabýváte, a vaši práci vám pomůžeme posunout o stupeň výš.

+420 725 806 612

info@picturescontrol.cz

Kříženeckého náměstí 1079/5b, Praha 5, 150 00

[]
1 Step 1
Jméno a příjmenínebo název společnosti
Telefon
phone
Zpráva
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder
Top